فیلم

آغاز فيلمبرداري «کاناپه» به کارگرداني کيانوش عياري

کیانوش عیاری

حسن آقاکريمي‌از آغاز فيلمبرداري «کاناپه» از اول مهرماه در تهران خبر داد و درباره نقش‌هاي اصلي و بازيگران آن توضيح داد.

به گزارش برنا، حسن آقاکريمي‌مدير توليد فيلم سينمايي «کاناپه» به کارگرداني کيانوش عياري درباره آخرين وضعيت اين اثر گفت: اين فيلم ۳۱ شهريور و يا اول مهرماه کليد مي‌خورد. تقريبا تمام عوامل آن قطعي شده اند و تنها چند بازيگر فرعي به گروه اضافه مي‌شود. وي افزود: بازيگران اصلي «کاناپه» شهاب حسيني، ابوالفضل پورعرب و مهدي هاشمي ‌هستند و درباره بازيگران خانم اين فيلم هم بايد بگويم پيش از اين کيانوش عياري براي حضور بازيگران خانم فراخوان داده بودند و پس از انجام تست اين افراد از بين ۳ هزار نفر انتخاب شدند و به اين ترتيب آتوسا انواريان و فرگل فربخش به عنوان بازيگران زن در اين فيلم به ايفاي نقش مي‌پردازند.
مديرتوليد فيلم سينمايي «کاناپه» درباره داستان اين فيلم توضيح داد: اين فيلم روايت زندگي ۲ خانواده اي است که مي‌خواهند با هم وصلت کنند اما در نهايت يک کاناپه باعث ايجاد مشکلاتي در زندگي آنها مي‌شود. در اين فيلم ابوالفضل پورعرب نقش پدر شهاب حسيني و شهاب حسيني نقش داماد را ايفا مي‌کند، مهدي هاشمي‌نقش پدر عروس يعني فرگل فربخش را بازي مي‌کند، آتوسا انواريان هم ايفاگر نقش مادر عروس است.
آقا کريمي‌ادامه داد: «کاناپه» مسايل روز جامعه را به تصوير مي‌کشد به همين دليل فکر مي‌کنم مي‌تواند ارتباط خوبي با مخاطبان برقرار کند. فيلمبرداري اين فيلم در ۴۰ جلسه در تهران انجام مي‌شود و آن را به سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر مي‌رسانيم.
وي عنوان کرد: بخشي از سرمايه با مساعدت شهاب حسيني تامين شد و بخشي را محمد امامي‌ سرمايه‌گذار «شهرزاد» تامين کرد البته عياري پيش از اين طرح يک فيلم ديگر را به بنياد سينمايي فارابي ارايه داده بود که ما براي آن فيلم از فارابي وام گرفتيم اما آن وام را براي «کاناپه» استفاده مي‌کنيم.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا