فیلم

آغاز پیش تولید کار جدید عباس رافعی با نام ” کافه پولونیا “

عباس رافعی

عباس رافعی از آخرین وضعیت جدیدترین اثر بلند سینمایی خود  با نام کافه پولونیا و حضور در جشنواره فیلم فجر خبر داد.

عباس رافعی کارگردان و تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین وضعیت ساخت «کافه پولونیا» گفت: چون خوشبختانه مشترکا با لهستان کار می‌کنیم و آن‌ها در کار خود بسیار منظم و دقیق و حرفه ‌ای هستند، پیش تولیدی جدی را شروع کردیم.

وی افزود: چون این فیلم در مورد جنگ جهانی دوم است، نیاز به دکور و جلوه‌های ویژه تصویری دارد که قرار است، این بخش در لهستان انجام شود.

وی ادامه داد: هم اکنون در مرحله انتخاب بازیگران لهستانی هستیم و در کل پیش تولید قطعی و آرام خود را پشت سر می گذاریم.

این کارگردان با اشاره به لوکیشن‌های «کافه پولونیا» بیان کرد: انزلی و تهران(جنگ جهانی دوم) و ایران و لهستان امروز را در این فیلم نشان خواهیم داد.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» با اشاره به زمان آغاز فیلمبرداری اظهار داشت: مضمون فیلم به نحوی است که در زمستان می گذرد؛ پس باید تا رسیدن این فصل صبر کنیم. امیدوارم بتوانیم فیلمی با بودجه کم و سریع بسازیم تا به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد.

رافعی در خصوص سرمایه گذار «کافه پولونیا» خاطرنشان کرد: سعید هندی فردی ایرانی ساکن هند سرمایه گذار این فیلم است که درزمینه تهیه،توزیع و نگارش آثار سینمایی نیز فعالیت دارد. او در ابتدا فیلمنامه ای به من داد تا ساخت فیلمی در بمبئی را شروع کنیم که با پیشنهاد من مبنی بر آسان و ارزان بودن ساخت فیلم در ایران در ساخت «کافه پولونیا» به توافق رسیدیم.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا