فیلم

محمدرضا فروتن با مرداد به جشنواره فجر می آید

محمدرضا فروتن

فیلم مرداد به کارگردانی بهمن کامیار و با نقش آفرینی رعنا آزادی ور، محمدرضــا فروتن، بهنوش بختیاری، اندیشــه فولادوند، بابک بهشــاد و مهتــاب کرامتی در جشنواره فجر امسال اکران می شود.

محمود فلاح تهیه کننده سینما و تلویزیون از اتمام تقریبی مراحل ساخت فیلم “مرداد” خبر داد و گفت: فیلم سینمایی “مرداد” مراحل فیلمبرداری و تدوین را پشت سر گذاشته و در حال حاضر مراحل نهایی رتوش و صداگذاری را سپری می کند.

وی در خصوص حضور “مرداد” در جشنواره فیلم فجر افزود: با توجه به پایان مرحله پس از تولید، فیلم را به جشنواره فجر امسال خواهیم فرستاد.

مرداد

مرداد

فلاح اکران “مرداد” را منوط به جلسه و مشورت با بهمن کامیار کارگردان اثر دانست و ادامه داد: هنوز در مورد اکران فیلم تصمیم خاصی نگرفته ایم اما بعد از جشنواره با بهمن کامیار صحبت می کنیم تا بتوانیم زمان مناسبی را برای اکران فیلم در نظر بگیریم.

این تهیه کننده سینما خاطرنشان کرد: در مورد اکران های بین المللی هنوز خبر خاصی نیست اما امیدواریم تا بتوانیم در خارج از کشور هم شاهد اکران “مرداد” باشیم.

گفتنی است رعنا آزادی ور، محمدرضــا فروتن، بهنوش بختیاری، اندیشــه فولادوند، بابک بهشــاد و مهتــاب کرامتی در فیلم بهمن کامیار به ایفای نقش می پردازند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا