تئاتر

اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد

تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد

مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر کهگیلویه و اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان در دهدشت بویراحمد برگزار شد.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم گفت : امسال برای نخستین بار داوری جشنواره تئاتر به شکل غیر متمرکز در سه شهرستان‌ بویراحمد، کهگیلویه و گچساران انجام شد.
رضا دهبانی پور توانمندی هنرمندان هم استانی در عرصه هنر تئاتر را ستود و افزود:هنر تئاتر استان مورد توجه داوران کشوری قرار گرفته و به همین دلیل هر ساله آثاری از هنرمندان استان به جشنواره فجر راه پیدا می‌کنند.
وی با بیان اینکه از میان آثار ارسالی ۱۰ اثر از سراسر استان انتخاب و در این جشنواره با اجرای نمایش با هم رقابت کردند گفت: از میان این آثار با رأی هیأت داروان ۲ اثر انتخاب شدند و به جشنواره فجر راه یافتند.
دهبانی پور نمایش اسب چشمه به نویسندگی و کارگردانی کرم سلیمانی از گچساران و نمایش خمیازه کشدار اثر حمزه نام‌آور از کهگیلویه را دو اثر انتخابی هیات داوران بیست و هشتمین جشنواره استانی عنوان کرد و افزود:از صاحبان آثار برتر این جشنواره در بخش‌های موسیقی،طراحی صحنه،بازیگری زن،بازیگری مرد، نویسندگی و کارگردانی نیز تجلیل شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا