تئاتر

برگزيدگان جشنواره استاني تئاتر سيستان و بلوچستان مورد تقدير قرار گرفتند

تئاتر سيستان و بلوچستان

نفرات برگزيده بيست و ششمين جشنواره استاني تئاتر سيستان و بلوچستان مورد تقدير قرار گرفتند.

هيات داوران به خاطر يك عمر تلاش مستمر و موثر در تئاتر سيستان و بلوچستان و حضور فعالانه در همكاري با گروه هاي جوان اين دوره از جشنواره، خارج از هر گونه رقابتي تجليل وي‍ژه خود را با اهداي ديپلم افتخار جشنواره از هنرمند فعال استان رضا خدادادبيگي انجام داد.

هيات داوران در بخش بازيگري مرد، ايمان ابراهيمي از زاهدان به خاطر بازي در نمايش فيگوراتيو مرگ و محمد رضا غلامي به خاطر بازيگري در نمايش روايت مردانه ي يك قاضي مستعفي از چابهار شايسته تقدير دانسته و  با اهداي لوح و جايزه مورد تقدير قرار گرفتند.

 غلام رسول دوستي به خاطر بازي در نمايش ديوان شاري بخت باخته از سراوان و سايروس داودي به خاطر بازي در نمايش آدامس به صورت مشترك مقام سوم در بخش بازيگري مرد به صورت مشترك رتبه سوم را كسب كردند.

 مقام دوم بازيگري مرد به صورت مشترك به علي اصغر انصاف جو از زاهدان به خاطر بازي در نمايش دن كاميلو و علي سلمان ن‍ژاد به خاطر بازي در نمايش دن كاميلو اعطاء شد.

ذكريا ملازهي با بازي در نمايش شيروك از ايرانشهر حائز رتبه اول بازيگري مرد شد و ديپلم افتخار، تنديس جشنواره و جايزنقدي را دريافت كرد.

 هيات داوران در بخش بازيگري به خاطر حضور تاثيرگذار و توام با توانايي جسماني  و به خاطر بروز يك استعداد تازه در بازيگري استان جايزه ويژه خود را كه شامل ديپلم افتخار، تنديس جشنواره و جوايز نقدي به علي رضا دامني به خاطر بازي در نمايش شيروك از ايرانشهر اختصاص داد.

در بخش طراحي لباس آسيه كياني و فاطمه رامش به صورت مشترك در نمايش شيروك با اهداي لوح و جايزه نقدي مورد تقدير قرار گرفتند.

مسعود نوري در بخش طراحي صحنه نمايش فيگوراتيو مرگ شايسته تقدير قرار گرفت و نيز در همين بخش حبيب شعلي بر و سعيد ريگي به عنوان نفرات برگزيده معرفي شدند.

هيات داوران در بخش بازيگري زن ندا پيري به خاطر بازي در نمايش آدامس و مختو و نگين قاسم زاده به خاطر بازي در نمايش دن كاميلو شايسته تقدير دانست.

همچنين در اين بخش عاطفه سندگل و سميه شه بخش به خاطر بازي در نمايش صفر يك تا بي نهايت به صورت مشترك رتبه سوم بازيگري زن را كسب كردند.

ندا قرباني به خاطر بازيگري در نمايش مختو رتبه دوم بازيگري زن را كسب كرد و نيز طيبه خليقي به خاطر بازي در نقل هشتم از زابل حائز رتبه اول بازيگري زن شد و ديپلم افتخار، تنديس جشنواره و جايزه نقدي را دريافت كرد.

هيات داوران لوح تقدير و جايزه نقدي به رادمهر علاء الديني بازيگر خردسال نمايش يك شب اقامت در جنگل جيغ از چابهار اهدا كردند.

 هيات داوران با اهداي لوح و جايزه نقدي علي عرب در بخش گريم در نمايش نقل هشتم از زابل مورد تقدير قرار دادند.

ديپلم افتخار و تنديس جشنواره و جايزه نقدي بخش موسيقي به محمد زند شاهي به خاطر موسيقي نمايش ديوان شاري بخت باخته از سراوان اختصاص پيدا كرد.

در بخش كارگرداني مجتبي رضايي با كارگرداني نمايش دن كاميلو از زاهدان رتبه دوم را كسب كرد و لوح و جايزه نقدي دريافت كرد و رسول بخش حسين بر از سراوان با لوح و جايزه نقدير شايسته تقدير قرار گرفت.

صادق سهرابي و معصومه ميركازهي به صورت مشترك به عنوان كارگردانان نمايش شيروك با كسب جايز اول كارگرداني ديپلم افتخار، تنديس جشنواره و جايزه نقدي را دريافت كردند.

 هيات داوران ضمن احترام به نمايشنامه نويسان بومي خارج از رقابت، حسين نوشير به خاطر نمايشنامه شيروك و ديوان شاري بخت باخته مورد تقدير قرار داد.

پروانه افشاري در بخش نويسندگي به خاطر نويسندگي نمايش نقل هشتم رتبه سوم را كسب كرد.

همچنين در بخش نويسندگي سحر صفايي و ناصر نخزري مقدم نويسندگان نمايش مختو از زاهدان و منصور فارسي نويسنده نمايش صفر يك تا بي نهايت شايسته تقدير قرار گرفتند.

در پايان هيات داوران بدون اولويت شيروك و مدگ از ايرانشهر و دن كاميلو از زاهدان به عنوان نمايش هاي برگزيده به دبيرخانه بين المللي تئاتر فجر معرفي كردند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا