تئاتر

هنرمندان تئاتر جاسک به جشنواره بین‌المللی فجر راه یافتند

تئاتر فارس

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک : هنرمندان جاسکی در جشنواره تئاتر استان هرمزگان درخشیدند و به جشنواره بین‌المللی فجر راه یافتند.

عبدالرحمن لشکری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بندرجاسک اظهار داشت: هنرمندان جاسکی دو سال متوالی با توانایی خود در زمینه تئاتر در جشنواره تئاتر استان هرمزگان بخوبی درخشیدند و با کسب مقام برتر به جشنواره بین‌المللی فجر راه یافتند.

وی افزود: در گذشته‌ای نه‌چندان دور جاسک یکی از شهرهای بسیار خوب در حوزه تئاتر بوده است و این هنر به‌ صورت ذاتی و استعدادهای خدادای در جوانان و مردم جاسک رخنه کرده است که طی سال‌های گذشته به خوبی بدان توجه نشده است و اگر مورد توجه قرار گیرد نتایج خوبی را به‌همراه خواهد داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک گفت: با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های متعدد سعی بر احیای دوباره هنر تئاتر نمودیم و با دعوت از برترین اساتید استانی و کشف استعدادهای جدید در این هنر، موفق به تشکیل یک گروه منسجم شدیم که نتیجه آن برتری دو سال پیاپی در جشنواره استانی تئاتر و راه‌یابی به جشنواره بین‌المللی فجر گردید.

لشکری‌زاده تصریح کرد: تئاتر «دُن کامیلو» اثر برگزیده بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان به‌مدت یک هفته در سالن آمفی تئاتر فرهنگ‌سرای شهید باهنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک به اجرای عموم در آمد که مورد استقبال گرم مردم واقع شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا