هنرهای تجسمی

فراخوان نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر اعلام شد

هنرهای تجسمی فجر

نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با هدف معرفی ایده های اصیل و آفرینش های بدیع و خلاقانه هنری و پژوهشی از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با رویکرد معرفی آثاری که قابلیت های نوین و تعامل گرایانه را در قالب بهره مندی از یک یا چند رشته از هنرهای تجسمی، به سامان رسانده و ایده ای اصیل و مفهومی هنرمندانه را به نمایش بگذارند، برگزار می شود و هنرمندان، پژوهشگران و متقاضیان می توانند تا ۲۱ آذرماه با ثبت نام و ارسال تصاویر حداکثر سه اثر یا پروژه (یا ترکیبی از هر دو) در سایت www.ivafestival.ir در جشنواره شرکت کنند.

آثار نهایی نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در دو مرحله انتخاب از سوی شورای هنری جشنواره انتخاب می شود و هیات داوری نهایی جشنواره ترکیبی هفت نفره از اعضای شورای هنری و هنرمندان خارجی خواهند بود.

دبیر نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر مجتبی آقایی است و جمشید حقیقت شناس؛دبیر هنری و عبدالرحیم سیاهکارزاده؛ دبیر اجرایی جشنواره هستند. مهنوش مشیری، محمدباقر آقامیری، اصغر کفشچیان مقدم، علی شیرازی، كامبیز درم بخش، رضا یساولی، نادر قشقایی، مهران هوشیار، سید نظام الدین امامی فر، مجتبی آقایی و جمشید حقیقت شناس اعضای شورای هنری جشنواره هستند.
پیش از این مسعود شجاعی طباطبایی نیز عضو شورای هنری جشنواره بود كه به دلیل مشغله های كاری ادامه حضور و همكاری وی ممكن نشد و كامبیز درم بخش با حكم دبیر جشنواره به عنوان عضو شورای هنری جشنواره معرفی شد.

هنرمندان و متقاضیان شركت در جشنواره برای اطلاع كامل از شرایط ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir مراجعه كنند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا