فیلم

مهرداد فرید : «دعوتنامه» به صداگذاری رسید

دعوت نامه

مهرداد فرید گفت: تدوین فیلم سینمایی «دعوتنامه» را که خودم بر عهده دارم به پایان رسیدم. صداگذاری اینفیلم سینمایی نیز بر عهده حسین قورچیان است.

 مهرداد فرید در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس در ارتباط با آخرین مراحل انجام شده در آخرین ساخته‌اش با عنوان «دعوتنامه» گفت: تدوین این فیلم سینمایی را که خودم بر عده دارم به پایان رسیدم. صداگذاری فیلم سینمایی «دعوتنامه» نیز بر عهده حسین قورچیان است.

وی در ادامه افزود: درصد زیادی از فیلمبرداری فیلم سینمایی «دعوتنامه» در مشهد انجام شده است. من هم نیز از آنچه که اتفاق افتاده راضی هستم و امیدوارم اولین نمایش این فیلم در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر باشد و شاهد بازخورد‌‌های خوبی باشیم.

«دعوتنامه» روایتگر زندگی شخص درمانده ای است که در مشهد زندگی می کند و کارش این است که از زایران حرم امام رضا (ع) دزدی کند و از طریق آن زندگی بگذراند اما در نهایت مالباختگان این قضیه داستان های فیلم را رقم می زنند.

بازیگران «دعوتنامه» عبارتند از میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ، شهاب شادابی، بهزاد جعفری، سامان صفاری، منظر لشگری و با معرفی غزل فرید و سحر کریمی.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا