فیلم

فیلمبرداری فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش ساخته تهمینه میلانی به نیمه رسید

ملی و راه‌های نرفته‌اش

فیلمبرداری فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش به کارگردانی تهمینه میلانی، به نیمه رسیده است.نیک بین تهیه کننده فیلم درباره پایان فیلمبرداری این فیلم به آی فیلم خبر می‌دهد.

فیلمبرداری ملی و راه‌های نرفته‌اش در مرکز تهران و حوالی میدان هفت تیر دنبال می‌شود و محمد نیک بین در گفت‌وگو با ما اعلام می‌کند که فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به نیمه رسیده و احتمالا تصویربرداری این فیلم تا سه هفته آینده به پایان می‌رسد.

در ملی و راه‌های نرفته‌اش میلاد کیمرام، ماهور الوند، السا فیروزآذر، جمشید هاشم‌پور، افسر اسدی، جمشید جهانزاده، فرزانه نشاط ‌خواه، ستاره اسکندری، سارا خویینی‌ها، مسعود فروتن و فلور نظری به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» آمده است: «ملیحه دختر زیبا و بی تجربه‌ای است که در مسیر کلاس خیاطی، عاشق سیامک مرد جوان و خوش چهره‌ می‌شود. او با وجود مخالفت‌های خانواده، با سیامک ازدواج می‌کند. سیامک که به لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با ملیحه دارد، با آن‌که به او علاقمند است، به مرور زمان خشونت خود را ابتدا با تخریب شخصیت و در ادامه، نابود کردن اتکا به نفس ملیحه آشکار می‌سازد. ملیحه که از ازدواج خود خواسته سر خورده است و نمی‌خواهد خانواده خود را بیش از این آزاد دهد، در صدد یافتن راهی است تا از این مخمصه نجات یابد.»

«ملی و راه‌های نرفته‌اش» برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا