تئاتر

تخفیف نمایش ماه درآب برای دانشجویان/ فراخوان مسابقه عکس تئاترفجر

تئاتر فجر

بلیت نمایش «ماه در آب» به نویسندگی وکارگردانی محمد یعقوبی با تخفیف ۳۰درصدی به دانشجویان عرضه می‌شود و فراخوان مسابقه عکس تئاتر فجر نیز منتشر شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی نمایش «ماه در آب»، برای افزایش رفاه‌ دانشجویان روزانه تعداد ۱۵ بلیت از این نمایش در تمامی روزهای اجرا برای دانشجویان با تخفیف ۳۰ درصد عرضه می‌شود.
دانشجویان در تمامی رشته ها می توانند از ۲۳ آبان ماه نمایش «ماه در آب» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی را در تئاتر باران با مراجعه به گیشه مراجعه و ارائه کارت دانشجویی نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.در این نمایش آیدا کیخایی، ناهید مسلمی، مهدی کوشکی، فهیمه‌ امن‌زاده، پدرام شریفی و علی سرابی هنرنمایی می‌کنند.

فراخوان مسابقه عکس تئاتر فجر اعلام شد
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پیرو فراخوان تخصصی مسابقه عکس تئاتر فجر را اعلام کرد.
بر اساس فراخوان تخصصی، متقاضیان می توانند حد اکثر ۵ قطعه عکس از نمایشهای اجرا شده ( عمومی یا جشنواره ای ) در فاصله زمانی اول آذر ماه ۹۴ تا اول آذر ماه ۹۵ را به دبیرخانه ارائه کنند.
آخرین مهلت ارسال آثار ۱۷ آذر ماه سال جاری است. در ضمن نمایشگاه آثار برگزیده همزمان با جشنواره در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

به اطلاع علاقمندان و متقاضیان می رساند که متن کامل فراخوان در وب سایت جشنواره به آدرس www.fitf.theater.ir قابل دسترسی است.
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری سعید اسدی از یکم تا دوازدهم بهمن ماه برگزار می شود.

«دور از دسترس اطفال نگهداری شود» افتتاح شد
نمایش «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» به نویسندگی فرشته فرشاد و کارگردانی مهدی پاشایی یکشنبه ۲۳ آبان ماه با حضور نادربرهانی مرند در تالار سایه تئاتر شهر آغاز شد.
در این اثر نمایشی که سه سال گذشته در قالب جشنواره بین المللی تئاتر فجر روی صحنه رفته بود حدیث میرامینی، توماج دانش بهزادی، علیرضا مهران، سمانه آقا زمانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «دور از دسترس اطفال نگهداری شود»هر شب ساعت ۲۰ در تالارسایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت .

«تابستان یخی» برای عکاسان و خبرنگاران
تابستان یخی کاری از امین دلپذیر سه شنبه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران میزبان خبرنگاران و عکاسان می شود.
در این نمایش مارال فرجاد، بهراد خرازی، پریسا نقدی زاده، مهرداد بهزاد اول و ناصر آویژه به هنرنمایی می پردازند و بهرام شاه محمد لو و راضیه برومند با صدای خود در این اثرحضور دارند.

علاقه مندان می توانند پس از مراجعه به سامانه ی تیکت و یا گیشه سالن به دیدن این اثر نمایشی بنشینند.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا