فیلم

شهرام مکری کارگردان “ماهی و گربه” به فجر “هجوم” را می آورد

شهرام مکرمی

شهرام مکری کارگردان فیلم ماهی گربه، هجوم را به جشنواره فجر میبرد. وی درباره فیلم هجوم گفته: فیلم تمامی مراحل فنی پس از تولید را سپری کرده و آماده اکران است.

وی ادامه داد: آخرین مراحل پس از تولید از جمله ساخت تیتراژ هجوم توسط “امیر اثباتی” و صداگذاری و میکس توسط “پرویز آبنار” به تازگی به پایان رسیده و نسخه نهایی فیلم هم اکنون آماده پخش است.

کارگردان فیلم “ماهی و گربه” افزود: طی هفته آینده فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر ارسال خواهیم کرد و امیدواریم در صورت انتخاب از دبیرخانه فجر، اولین نمایش “هجوم” را در جشنواره فیلم فجر داشته باشیم.

این کارگردان سینما از تمایل خود برای حضور در بخش مسابقه ایران خبر داد و تصریح کرد: طی سالهای گذشته بخش ها تفکیک شده بود اما امسال برنامه به این صورت است که، فیلمساز اثر را می فرستد و خود جشنواره تصمیم می گیرد که فیلم در کدام بخش قرار گرفته و اکران شود.

کارگردان فیلم “اشکان و انگشتر متبرک” از حضور فیلم “هجوم” در عرصه های بین الملل خبر داد و اضافه کرد: “محمد اطبایی” مسئول بخش بین المللی اثر است و ما تصمیم گرفتیم اجراهای بین المللی فیلم را از سال ۲۰۱۷ آغاز کنیم.

مکری فیلم هجوم را داستان‌گوتر از سایر آثارش خواند و خاطرنشان کرد: این فیلم نسبت به آثار قبلی به خصوص “ماهی و گربه” داستانگوتر است. فیلم داستانی پلیسی معمایی دارد و از نوع فیلم های “قاتل چه کسی است؟” الهام می گیرد اما به طور کلی می توانم بگویم از نظر گرایش فرمی کماکان به فیلم قبلی ام نزدیک است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا