فیلم

سعید سعدی تهیه کننده سینمای ایران با ۲ فیلم در جشنواره فیلم فجر

سعید سعدی

سعید سعدی تهیه کننده سینمای ایران با ۲فیلم با مضامین اجتماعی و دفاع مقدس متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر شد.

سعید سعدی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره حضور در جشنواره فیلم فجر گفت: فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را برای دو فیلم «بوف کور» ساخته احمدرضا معتمدی و «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی پر کردم.

وی ادامه داد: امیدوارم در زمان تعیین شده هر دو فیلم به جشنواره فیلم فجر برسند و بتوانیم امسال با دو فیلم متفاوت در جشنواره حاضر شویم.

بنابراین گزارش، فیلمبرداری فیلم سینمایی «بوف کور» ساخته احمدرضا معتمدی همچنان ادامه دارد. گروه در بندرعباس حضور دارند. در این فیلم علی قمصری در نقش نوازنده موسیقی سنتی و (با حضور) حامد کمیلی، اندیشه فولادوند، هومن برق نورد و گروه راک میدان آزادی در نقش بند راک فیلم بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند«بوف کور» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای کار به تهران می آید و پس از چندی جذب یک بند راک می شود… .

فیلمبرداری فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی نیز همچنان ادامه دارد این فیلم درباره وقایع پس از جنگ است و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می‌رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود. این فیلم تجلیلی از شهدای جاویدالاثر خواهد بود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا