فیلم

۷۰ درصد از فیلمبرداری «خفه‌گی» انجام شد

مسعود سلامی

مسعود سلامی گفت: ۷۰ درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «خفه‌گی» انجام شده است و در تلاش هستیم این فیلم را برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده کنیم.

مسعود سلامی در ارتباط با فیلم‌های سینمایی که تقریبا طی یک سال گذشته مدیریت فیلمبرداری‌شان را برعهده داشته و تحویل جشنواره فیلم فجر شده است تا توسط هیأت انتخاب ارزیابی شوند گفت: طی یک سال گذشته در ۴ پروژه سینمایی حضور داشتم که هر کدام برایم تجربه خاصی بود و نمی‌دانم که ایا با هر چهار فیلم در جشنواره حضور خواهم داشت یا شرایط به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌ ای دیگر می‌شود.

وی در ادامه افزود: طی یک سال گذشته فیلم‌های سینمایی «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده، «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی، «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده و «خفه‌گی» به کارگردانی فیردون جیرانی جزو آثاری هستند که من فیلمبرداری‌شان را بر عهده داشتم.

او درباره فیلم سینمایی «خفه‌گی» که در مرحله فیلمبرداری قرار دارد گفت: در تلاش هستیم که این فیلم را طبق برنامه‌ریزی تعیین شده به اتمام برسانیم. تا به این لحظه ۷۰ درصد از این فیلم سینمایی فیلمبرداری شده است و هم اکنون در تهران منطقه شهرک غرب کارمان را پیش می‌بریم. امروز نیز الناز شاکر دوست و نوید محمد‌زاده در مقابل دوربین قرار گرفتند.

همزمان با فیلمبرداری، بهرام‌دهقانی تدوین، حسین ابوالصدق صداگذاری و کارن همایون‌فر ساخت موسیقی “خفه‌گی” را برعهده دارند.

فهرست عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: فریدون جیرانی، مجری طرح: الهام صفوی‌زاده، مدیرفلیمبرداری: مسعود سلامی، طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح لباس: مارال جیرانی،تدوین: بهرام دهقانی،صدابردار: داریوش صادقپور،صداگذار: حسین ابوالصدق،موسیقی:کارن همایون‌فر،مدیرتولید: عبدالله شهباززاده،دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز:آلاله هاشمی،منشی‌صحنه: سعیده دلیریان،عکاس: احمدرضا شجاعی،انتخاب بازیگران:احسان‌ظلی‌پور.

بازیگران: نوید محمدزاده،الناز شاکردوست،پردیس احمدیه،غلامحسین لطفی،احسان امانی،اسدالله یکتا با هنرمندنی ماهایاپطروسیان و با حضور افتخاری پولاد کیمیایی.

مدیر پروژه: حمید پنداشته و تهیه‌کننده: فریدون جیرانی.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا