موسیقی

فریدون آسرایی با “کبوتر” در جشنواره موسیقی روی صحنه می‌رود

فریدون آسرایی

آسرایی با اشاره به اینکه آثار اجتماعی در عرصه موسیقی تاثیر گذاری بیشتری بر جای می گذارد،‌ گفت: قطعه “کبوتر ” را در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می برم.

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: در کنسرتی که در جشنواره موسیقی فجر دارم،‌ تعدادی از قطعه های منتخب از آلبوم های خودم را روی صحنه می برم.

وی ادامه داد: سعی می کنم آثاری را در جشنواره موسیقی فجر اجرا کنم که متناسب با این فضا باشد. به عنوان نمونه خیلی دوست دارم قطعه “کبوتر” و یکسری آثار اینچنینی را بخوانم.

آسرایی همچنین تصریح کرد: تلاش می کنم در سی و دومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر آثاری را روی صحنه ببرم که اجتماعی تر باشد و از این جهت تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

خواننده آلبوم “عشق یعنی” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: بنده تصور می کنم که یک هنرمند باید حرفی برای گفتن داشته باشد به خصوص برای حضور در جشنواره هایی مانند جشنواره موسیقی فجر.

وی خاطرنشان کرد: البته من در آلبوم های آخرم چندان فرصت پیدا نکردم که کارهایی با مضمون اجتماعی انجام دهم اما به طور کلی علاقمند هستم که چنین کارهایی را تولید کنم چرا که بازخوردها بیانگر این موضوع است که قطعه های اجتماعی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو می شود و تاثیر خود را نیز بر جای می گذارد.

گفتنی است، فریدون آسرایی نخستین حضور خود را در جشنواره بین المللی موسیقی فجر در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ تجربه کرد که این اجرا در زمره یکی از بهترین اجراهای جشنواره محسوب می شد.

خواننده قطعه خاطر انگیز ” آهای خوشگل عاشق” در چهارمین شب از سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ساعت ۱۸:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه می رود.

این خواننده موسیقی پاپ در کنسرت جشنواره ای خود قطعه هایی مانند “عشق یعنی” ،‌” پشیمونی”، “نگاهت” و “یادش به خیر” برای مخاطبانش اجرا می کند.

جدیدترین آلبوم فریدون با عنوان ” عشق یعنی” دو سال قبل منتشر شد که با حضور تعدادی از بهترین موسیقیدان های عرصه موسیقی پاپ ازجمله بهروز صفاریان،‌ مورد استقبال طرفداران این هنرمند قرار گرفت.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا